Rigol DP811 200W Tek Çıkış Çift Kademe ( 40V / 5A veya 20V / 10A) Programlanabilir DC Güç Kaynağı

Ürün Kodu: #00041

Marka: Rigol

% 19

İNDİRİM

38,723.84 TL 31,315.80 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Ücretsiz Kargo havale

DP811, tek çıkışlı, programlanabilir, temiz çıkış gücü verebilen, yüksek performanslı, birçok analiz fonksiyonları olan ve çeşitli test ihtiyaçlarını karşılayabilmek için üzerinde çok sayıda bağlantı portunu standart olarak bulunduran yüksek kaliteli bir DC güç kaynağıdır.

· DP811 tek çıkışlı 2 kademelidir, toplam güç maksimum 200W

· DP811, tek kanal iki kademeli olarak 40V / 5A  veya 20V / 10A olarak çıkış verebilir.

. DP811 Ekranı monochrome (Tek Renk) dur.

. Düşük Ripple Gürültüsü (<350uVrms / 2mVpp)

· Mükemmel lineer doğrultma oranı ve yük doğrultma oranı 0.01%

· Hızlı transient cevabı (<50us)

· Standart OVP/OCP/OTP koruma fonksiyonları. (Yüksek Voltaj, Yüksek Akım ve Yüksek Sıcaklık)

· Standart zamanlama fonksiyonu

· Kullanıma hazır V,A,W ölçülendirme ve dalgaformu şeklinde görüntüleme

· Çıkış gecikmesi, analiz, görüntüleme ve baz alma desteği

· Her kanal için bağımsız kontrol

· 3.5” TFT Geniş Ekran

· USB Host& Device Standart , LAN(LXI Core Device 2011) Opsiyonel, RS232 Opsiyonel ,Digital I/O,USB-GPIB(Opsiyonel) arayüzleri vardır.

Özelliker Rigol DP811
Çıkış Sayısı Seçilebilir 2 kademli 1 Çıkış
Voltaj / Akım Aralığı 0V - 20 V/DC / max.10A     ve  0V - 40 V/DC / max. 5A
Topraklama Çıkış1 tek GND
Çıkış Gücü (max.) 200 W
Aşırı Sıcaklık Kapanması  55 °C
Çalışma Sıcaklığı 0 °C ile 40 °C arasında
Soğutma Methodu Fan Soğutması

 

Çıkış Voltajı Çıkış Kademesi 1 Çıkış Kademesi 2
Çıkış Voltajı 0 ile 20 V/DC arasında 0 ile 40 V/DC arasında
Doğruluk ±0.05% + 10 mV ±0.05% + 10 mV
Çözünürlük 10 mV (1mV opsiyonel ) 10 mV (1 mV opsiyonel)
Yüksek Voltaj Koruması  100 mV ile 22 V 100 mV ile 44 V
Yük Regülasyonu < 0.01% + 2 mV  
Line Regülasyonu < 0.01% + 2 mV  
Dalgalanma ve Gürültü < 350 μV rms / 2 mVpp  

 

Çıkış Akımı Çıkış Kademesi 1 Çıkış Kademesi 2
Maksimum Çıkış Akımı  10 A 5 A
Doğruluğu ±0.1% + 10 mA ±0.1% + 10 mA
Çözünürlük 10 mA (1mA Opsiyonel ) 10 mA (1mA Opsiyonel)
Yüksek Akım Koruması  0.1 A ile 11 A 0.1 A ile 5.5 A
Yük Regülasyonu < 0.01% + 250 μA  
Line Regülasyonu < 0.01% + 250 μA  
Dalgalanma ve Gürültü < 2 mA rms  

 

Model Rigol DP811
Ekran 8.9 cm (3.5") WVGA-Tek Renk-LCD
Ekran Çözünürlüğü 320 × 240 Pixel
Bağlantı Arayüzleri
 • USB host 
 • USB device 
 • LAN (LXI) (opsiyonel)
 • RS232 (opsiyonel)
 • GPIB (IEE-488, opsiyonel USB - GPIB adapter ile)
 • Ayrı Topraklama Bağlantısı (Separate ground connection) 
 • Digital IO Portları (opsiyonel)
Boyutlar (W × H × D)

23.9 cm × 15.7 cm × 41.8 cm

(9.41" × 6.18" × 16.46")

Ağırlık

9.0 kg

(19.84 lbs)

Besleme 230 V/AC, 115 V/AC or 100 V/AC (ayarlanabilir)

 

Standart Aksesuarlar:

- USB Kablo

- Güç Adaptörü

- Mikro Sigorta

- Kullanım Kılavuzu

- Kalibrasyon Sertifikası

 

Rigol DP811 200W Tek Çıkış Çift Kademe ( 40V / 5A veya 20V / 10A) Programlanabilir DC Güç Kaynağı


Havale / EFT (%2) :30,689.48 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit
Taksit tutarıToplam
Peşin-31,315.80 TL

ÜRÜNLERİNİZİN ZAMANINDA VE EKSİKSİZ OLARAK ELİNİZE ULAŞMASI İÇİN SİPARİŞİNİZİ VERMEDEN ÖNCE

BAZI KONULARA DİKKAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR

 

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına geçebilmektedir.

Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her iş günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takibi sağlanmakta ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Bir ürün sitemizde sergileniyorsa bu çoğunlukla ürün elimizde veya tedarikçi firmalarda mevcuttur anlamına gelir, ancak buna rağmen stokları tükenen ürünlerimiz olabilmektedir. Stokları tükenen ürünler için iletişime geçilerek sipariş verilen veya sitede sehven stok miktarında hata oluşan ürünlerin temini için 7 (yedi) iş günlük süre aşılacak ise, tarafınızla üyelik kaydınız sırasında şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz e-posta ve/veya telefon vasıtasıyla irtibata geçilecektir.

Siparişiniz içeriğinde uyumsuzluk yaşanabilecek ve/veya teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz ürünler için mutlaka info@robosens.com.tr e-posta adresimizden destek alarak sipariş vermelisiniz. Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünlerimizin ambalajlarının açılması halinde iade işlemleri mümkün olmamaktadır.

 

Teslimat ve Fatura Adresleri Detayları Nelerdir?

 

Siparişiniz, üyelik kaydınız sırasında veya siparişinizi oluştururken girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.

Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep, adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura/Fatura Adresi bilgileri faturalandırma işleminden sonra değiştirilemeyeceği için fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

 

Siparişime İlişkin Kargo Detayları Nelerdir?

 

Kargo firması, kargonuzu, bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 5-7 iş günü içerisinde, adrese teslimat yapılabilen bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde kargo firmasının adresinizin bağlı bulunduğu şubesine ulaştırmaktadır.

Sipariş toplam tutarınız KDV dahil 250,00 TL ve üzerinde ise kargo ücreti şirketimizce ödenmektedir. Tutarı KDV dahil 250,00 TL’nin altında olan siparişleriniz için, kargo firmasının teslimat kapsamında olan Türkiye’nin tüm bölgelerine uygulanan standart kargo ücreti sipariş toplam tutarınıza yansıtılmaktadır. Her iki koşulda da kargo firması tarafından teslimat sırasında bir ücret alınmamaktadır. Firma görevlisi tarafından teslimat sırasında bir ücret talep edilmesi halinde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargo firmasının teslimat kapsamında olmayan bölgeler için, teslimat talebinde bulunmanız halinde ekstra kargo ücretleri oluşabilir ve bu ücretler alıcıya aittir. Bu şekilde alıcıdan tahsil edilecek olan ücretler hiçbir şekilde robosens.com.tr sorumluluğunda değildir.

Kargo görevlisi teslimat sırasında adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu adresinizin bağlı bulunduğu şubeye teslim eder. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 2 gün içerisinde söz konusu şubeden alınması gerekmektedir.

Ürün iade veya değişimlerinde, ürün ile ilgili teknik veya fiziksel hasarlar olmadığı sürece kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

 

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlayacağım?

 

Vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslimi sonrası, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize ve cep telefonunuza siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Siparişim Hasarlı Geldi Ne Yapmalıyım?

 

robosens.com.tr e-ticaret sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirmekte olduğumuz ürünler, satıcı firmalardan siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere alınması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi anında hasar kontrolünden geçmektedir. Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünlerimizin hasarlı olarak kargoya teslim edilmesi ihtimali söz konusu değildir. Fakat ürünlerin hassasiyeti nedeniyle, kargo yüklemesinden ve/veya kargo sürecinden kaynaklanan hasarlar doğabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Sadece dış pakette hasar kontrolü değil, kargo görevlisi ayrılmadan önce kutuyu açıp ürünün kutu içinden de hasarsız çıktığını tespit etmeniz gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, “Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.” gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim ve iadesi mümkün olamayacağı gibi, garanti sürecinde  de kullanıcı hatası olarak değerlendirilecektir. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.  Tutanak tutulmaması halinde, teslim aldığınız ürünlerin size tam, eksiksiz ve sağlam/çalışır vaziyette teslim edildiğini kabul etmiş sayılırsınız.

(Örn : Ürün kargo görevlisi aracılığı ile elime ulaştığında kontrol edilmiş ve kolinin ve/veya ürünün hasarlı olduğu görülmüştür.)

Kargo görevlisine hazırlatılacak tutanak ile birlikte ürünün robosens'e ulaştırılmasını takiben, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Elinize hasarlı ulaşan ürünün, size teslimatı gerçekleştiren kargo firması ile bize gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün kargo tazminleri sağlanamamakta ve ürün ile ilgili hasarın sorumluluğu siz değerli müşterilerimizde olacaktır.

 

Gelen Ürün Sipariş Ettiğim Ürün Değil / Gelen Ürün Kusurlu Ürün, Ne Yapmalıyım?

 

Hatalı/Kusurlu gelen ürünü iade/değişim formu ve faturası ile birlikte size ürünü teslim eden kargo firması  ile robosens'e gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında, gerekli incelemeler sonrası değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru/yeni ürün gönderilecektir.

 

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi Ne Yapmalıyım?

 

Teslimatı kargo ile gerçekleştirilen siparişlerin tamamı, paylaşmış olduğunuz bilgiler ve siparişiniz doğrultusunda oluşan faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. 
Faturalarımız siparişlerinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep içerisinde size ulaştırılmaktadır. 
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanızı talep ettiğiniz konusunda ısrarcı olunuz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. Bu tutanak ışığında en kısa sürede faturanızın kargo firması tarafından bulması sağlanacak veya “Aslı Gibidir” kaşeli bir kopyası şirketimizce hazırlanarak tarafınıza yönlendirilecektir.

 

 


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır